Finance

5.4.2019

Banky ne vždy půjčí


Není nic neobvyklého na tom, když si jeden potřebuje půjčit nějaké ty finance na své podnikání. Protože začínat od nuly je těžké, modernizace také něco stojí a ani všechny podnikatelské záměry nemusí nezbytně vyjít, a pak se to musí vyřešit půjčkou. Jenže realita je taková, že ne všichni se svou žádostí o půjčku uspějí.
A tak si člověk jednou půjčí, a když se ne vše vyvíjí tak, jak má, může nakonec skončit i zanesen v registrech dlužníků. A to už je vážně problém. Protože když pak někdo takový potřebuje nezbytně půjčku další, má u mnoha poskytovatelů automaticky utrum. Ztratil pro ně punc důvěryhodnosti až do chvíle, než onen záznam zmizí, což není žádný důvod k radosti.

bohatství

I když jeden důvod k radosti by se ještě našel. Jmenuje se nebankovní hypotéka bez registru, a jak sám její název napovídá, jde o finanční produkt, kterého se nemusí bát ani ti, kdo nemají právě čistý štít.
V tomto případě se jedná výlučně o podnikatelský úvěr, díky němuž si rychle, jistě a pohodlně přijde k penězům i ten, kdo má nižší příjmy a případně i nějaký ten záznam v registrech. Ovšem logicky pouze tehdy, není-li něco z právě zmíněného překážkou, jež by bránila řádnému splácení.

vlastnictví

Stačí tu pouze mít k dispozici nějakou nemovitost, jež by mohla být za takový úvěr dána nebankovní společnosti do zástavy, vyplnit jednoduchou žádost na internetu a odeslat pár snímků zmíněné nemovitosti e-mailem k posouzení a pro žadatele je tím vše odbyté. Vše ostatní už zařídí poskytovatel, a to aniž by za to chtěl jakékoliv poplatky předem. Vše je vyřízeno velice rychle a dotyčný si může přijít až na sedmdesát procent ceny oné nemovitosti, s možností splatit vše třeba až v průběhu dlouhých třiceti let. Nebo klidně naopak i dříve, než bylo ujednáno, a to bez jakýchkoliv sankcí.
A mezi tím mohou být takové půjčené prostředky použity na cokoliv, co onoho dlužníka jen napadne.
Což je šikovné nemyslíte?