Sport

27.6.2019

Jump aréna Praha

Přemýšlíte nad tím, jak byste dnes zabavili vaše ratolesti? Jednoduše. Co takhle zajít do Jump arény Praha?
Velká spousta lidí se snaží tvrdit, že pro své děti vymýšlí takový program, který má za cíl vzdělání a pobavení. Ve výsledku je to ale úplně jinak. Všichni moc dobře víme, že nejdůležitější je dítě unavit, aby po příchodu domů co nejdříve usnulo.
kostým víly
Možností, jak dítě unavit existuje hned několik. Můžete jej například nechat přeskládat uhlí nebo navrhnout takový program, který jej bude zaručeně bavit. Opravdu je jump aréna Praha tou nejlepší možností vůbec. Pobaví se nejen vaše děti, ale zaručeně i vy. Hodina v trampolínovém světě vystačí jistě každému.
Je ale třeba myslet na to, že si mohou zaskákat pouze děti, které mají nad 110 cm a to z důvodu bezpečnosti.
Jestli je něco, co vám někdo zaručeně neodepře, pak je to skákání.
V trampolínovém centru je dokonce možné oslavit i narozeniny. Vše samozřejmě po domluvě.
Pokud byste se do jump centra chtěli vydat, pamatujte na to, že je potřeba si předem zarezervovat čas a také termín. Řídit se můžete podle obsazenosti. Nejméně lidí bývá ve večerních hodinách.
Je lepší, když dorazíte alespoň 15 minut před začátkem rezervace, abyste se mohli s klidem převléct a také připravit. Nezapomeňte si s sebou vzít pohodlné a hlavně sportovní oblečení. Chybět vám nesmí ani hotovost a také doklad.
jump silueta
Je zde velká spousta trampolín, které můžete navštívit. Nechybí ani lezecká stěna, na které je možné zvolit si různé druhy her nebo také trasy, po kterých polezete. Můžete se například zkusit vyhýbat laseru. Rozhodně stojí za to, to vyzkoušet.
Na klasických trampolínách je možné vyzkoušet všelijaké triky. Pokud budete chtít, vždy malý kousek opodál stojí trenérka, které vám může ukázat různé triky a tím vás naučit něco nového.
Jestliže dnes nemáte nic na práci, rozhodně byste do jump arény Praha měli zavítat.