Nákupy

24.5.2019

Rozvíjejte zručnosti dětí díky tabuli

Je opravdu mnoho hraček, které vaše děti doma vlastní nebo jich dostaly od příbuzných. Každá dětská hračka se však liší účelem, kterým má dětem přispět k jejich vývoji a tím pádem pro nich má být přínosná.

Kategorie, která by vám doma rozhodně neměla chybět, jsou edukační hračky. Rozvíjí zručnosti a schopnosti dítěte, posilují jeho paměť a jsou hodnotnými předměty, které mají vašim dětem pomoci – naučit se novým dovednostem právě zábavní formou.
magnetická tabule na počítání

1             Tabuli si přeje každé dítě

Naštěstí pro všechny rodiče, jsou děti v mnoha případech skromné a netouží hned po těch nejdražších a nejmodernějších hračkách. Příkladem toho je i magnetická tabule pro děti, kterou si v dětství přeje snad každé dítě.

Magnetky totiž milují a způsob, jakým drží na velké tabuli, je pro nich ohromující. Nejedná se však pouze o zábavní hračku, ale vašim dětem může značně zdokonalit jejich první učení písmen, číslic nebo zvířecích motivů a pojmů.
magnetická tabule

2             Vhodná pro děti, které nastupují do školky

Ve věku tří let je dítě postupně připravované na to, že nastoupí do kolektivu a bude v prostředí, ve kterém se bude i vzdělávat. Není vůbec na škodu začít s ním trénovat první počítání pomocí magnetické tabule.

Mnoho dětí se právě díky jednoduché manipulací s ní, rychleji naučilo pochopit to, jak se pracuje s písmeny nebo čísly.

Pro ty nejmenší děti, které ještě na učení mají čas, máte k dispozici možnost vybrat pro nich takovou, která je plná obrázkových motivů. Hravou formou se tak snadno naučí to, co je v jejich věku pokládané za základní dovednosti a zručnosti.

3             Ještě více možností k zábavě

Vybrat si můžete nejen klasické tabule, které můžete snadno přemístit i díky tomu, že jsou menších rozměrů, ale zaujmout vás může i takzvaná oboustranná tabule, která je vhodná na hraní i pro více dětí.

Záleží na vás, jakou si vaše dítě zamiluje, ovšem mějte na paměti i to, že čím více možností k zábavě, tím lépe.