Business

4.12.2018

Spolehlivost na prvním místě hned za nízkou cenou

Na prvním místě jsou pro nás hned dvě veličiny. Snažíme se samozřejmě našim klientům přizpůsobit nízkou cenou, která je pro nás prioritní a stejně tak je pro nás důležité, udržet si vysokou kvalitu, vysokorychlostní stupeň a to spolehlivě po 24 hodin denně. Takže spolehlivost, stejně tak jako cena, jsou dvě odlišné hodnoty, pro nás však obě dvě hned na prvním místě a proto se je snažíme udržet.

sítě

  • Poskytujeme vysokorychlostní připojení za tu nejnižší možnou cenu. Vysokorychlostní stupeň totiž nemusí nutně znamenat, že musíte vynaložit spoustu peněz a nákladů k udržení takového internetu. Zajistíme velice nízkou cenu, dostupnou pro každého. Odborné provedení, kvalita a profesionalita jsou dalšími vlastnosti, které si chceme udržet, proto na nás musí být spolehnutí. Každý den po 24 hodin, bez negativních výpadků, to je naše stabilita a spolehlivost.
  • Levný internet Praha je k dostání pro všechny domácnosti po celé Praze a také v blízkém okolí. Pokrýváme až 95% celého hlavního města a spoustu dalších přilehlých oblastí. V desítkách bytových domů je kabelové připojení, jinak se jedná o bezdrátovou formu připojení. Optický internet je to nejlepší, co dnešní trh nabízí a co můžete mít doma i vy za velice nízkou cenu.
  • Připojení je dostupné také pro firmy. Již nyní máme stovky připojených firem a to jak větších tak i menších. Kanceláře, úřady, byty, domy, komerční prostory, budovy, a další objekty, každý si může požádat o vysokorychlostní připojení.
  • Nezaostávejte pozadu a dopřejte si kvalitu, stabilitu a rychlost za tu nízkou cenu

 média

Bezdrátové připojení je hudbou budoucnosti

Bezdrátové připojení může být stejně tak kvalitně stabilní jako je tomu v případě kabelu. Navíc optické připojení znamená to nejlepší možné připojení. Jedná se o nejlepší a nejvýkonnější připojení, které na trhu vůbec existuje.