Business

10.5.2019

Vylepšete si své bydlení

Nemusíte být, lidově řečeno, v balíku, abyste mohli královsky bydlet. Stačí se poohlédnout po firmě, která vám pomůže s vylepšením vašeho bytu nebo domu. Kde vaše fantazie končí, tam jejich začíná. Bytový designér Praha http://bydesign.cz/  je vám plně k dispozici a váš domov vám přemění na komfortní oázu klidu.

640_vizualizace_obyvaci_pokoj_7

Abyste získali konkrétní představu o vašem budoucím bydlení, tým zkušených bytových architektů a designérů vytvoří vám na míru 3D vizualizaci, díky které nahlédnete do svého domova ještě před začátkem úprav. Uvidíte, jaká je před vámi budoucnost včetně barev a materiálů. Při jejich zhlédnutí se začnete těšit, až bude dílo hotové.

Je jedno, jestli se vaše požadavky vztahují na přeměnu obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, předsíně nebo koupelny a toalety. Nadneste vaši představu a zbytek nechte na odbornících.
Pro dětský pokoj není žádný vzor, protože každé dítě touží po svém prostředí. Záleží jen na tom, kolik chcete momentálně investovat, protože všichni vědí, že během jejich růstu se bude měnit i tvář jejich pokoje.
Protože ložnice je místem odpočinku, musí působit klidným dojmem a obsahovat různé druhy osvětlení.

640_vizualizace_obyvaci_pokoj_1

Pokud pracujete z domova, potřebujete pracovnu, která není typickou kanceláří, proto si s jejím vzhledem nechte poradit od bytového designéra. Ten vám ji navrhne tak, abyste vnímali, že jste doma a přesto podávali vysoký pracovní výkon.
Předsíň je prostor propojující jednotlivé místnosti. Proto je důležité stylové řešení úložných prostor, protože ty jsou nejvíce potřeba.
Ani s realizací si nemusíte dělat hlavu. Bytový designér Praha vám vše zajistí. Komunikují s dodavateli a zajišťují dodávky zboží na stavbu, zajišťují a koordinují řemeslníky na stavbě, časově koordinují stavbu a její předání na klíč. To vše máte zde zajištěné. Jejich výhodou je znalost projektu, proto předejdou případným problémům na stavbě. Nebojte se, realizace není podmínkou pro zpracování projektu.

Ohodnoťte příspěvek